Oceń nas w Internecie i na profilach społecznościowych

Państwa oceny są dla nas bardzo ważne i stanowią cenne źródło informacji dla nas i o nas. To właśnie między innymi Państwa opinie wyznaczają kierunek zmian i naszego rozwoju. Rzetelna i merytoryczna ocena zawsze ułatwia podjęcie właściwej decyzji nauczycielom, psychologom, pedagogom, logopedom i osobom poszukującym solidnego i kompetentnej wiedzy na temat terapii zaburzeń rozwoju dziecka.

Dlatego zapraszamy Państwa do dzielenia się opiniami z proponowanych przez nas szkoleń w poniższych mediach.

Jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim, którzy już zdecydowali się podzielić się swoimi wrażeniami i doświadczeniami ze współpracy z nami. Państwa docenienie naszych działań i wysiłków motywują nas do stałego doskonalenia naszego warsztatu.

Oceń nas w Google

Przez wizytówkę Google kontaktujemy się z osobami poszukującymi szkoleń na temat terapii dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Jeśli chcieliby Państwo podzielić się z innymi swoim doświadczeniem z naszych szkoleń, to możecie to zrobić klikając na grafikę "Google" obok lub klikając tutaj.


Profil Fundacji IWRD na Facebook

Na profilu Facebook Fundacji IWRD można znaleźć wiele informacji na temat naszej bieżącej działalności i podejmowanych działań, projektów i planów. Zachęcamy Państwa, aby wykorzystać również i to medium, aby podzielić się społecznością swoimi doświadczeniami współpracy z Niepublicznym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli Fundacji IWRD. Jeśli chcesz przejść bezpośrednio do ocen NODN IWRD na Facebook, to kliknij tutaj.


Kod QR do oceny w Google

Jeśli korzystają Państwo z urządzeń mobilnych dających możliwość używania kodów QR, to skanując kod obok możecie Państwo w szybki sposób dodać swoją opinię o Niepublicznym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli Fundacji IWRD.

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli IWRD
ul. Malczewskiego 139
80-114 Gdańsk

Nr konta: PKO BP 32 10201811 0000 0202 0211 7505

tel.: +48 666 093 098
tel.: +48 58 341 44 41
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Chcesz być na bieżąco z informacjami o szkoleniach?

© 2015 - 2022 Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Google Ads Powered by Anibia.pl | Projekt strony: Studio WWW