Najczęstsze pytania kierowane do Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli IWRD

e szkolenie warsztat Gdzie znajdę daty szkoleń waszego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli?

Daty aktualnie odbywających się szkoleń znajdują się w zakładce kalendrz szkoleń.

e szkolenie warsztat Czy Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli jest placówką akredytowaną?

IWRD NODN jest placówką akredytowaną przez Pomorskiego Kuratora Oświaty (nr decyzji 88/2019). Link do akredytacji można znaleźć tutaj.

e szkolenie warsztat W jakiej formie odbywają się szkolenia?

Szkolenia mogą się odbywać w formie stacjonarnej w IWRD lub na terenie Państwa placówki, szkolenia mogą się odbywać także w wygodnej formie online na nowoczesnej platformie internetowej.

e szkolenie warsztat Jeśli szkolenie odbywa się w formie online w jaki sposób dostanę dostęp do szkolenia?

Link do platformy, na której odbędzie się szkolenie zostanie przesłany mailowo w dniu szkolenia, najpóźniej godzinę przed jego rozpoczęciem. Na platformę będzie można wejść 10 minut przed planowanym rozpoczęciem szkolenia.

e szkolenie warsztat Jak dokonać rejestracji na szkolenie w NODN?

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o przesłanie formularza zgłoszeniowego z naszej strony internetowej. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

e szkolenie warsztat W jaki sposób mogę zapłacić za szkolenie?

Opłatę należy uiścić po otrzymaniu maila potwierdzającego rejestrację na szkolenie. W mailu znajdą się wszystkie informacje dotyczące płatności. Opłatę można uiścić przelewem na konto bankowe, kartą kredytową lub za pomocą kodu BLIK.

e szkolenie warsztat W jaki sposób otrzymam fakturę?

Rachunki za szkolenie zostaną wystawione zgodnie z danymi zawartymi w formularzu zgłoszeniowym i przesłane mailowo do uczestników. Zmiana danych na rachunku nie zawsze jest możliwa. Jeśli uczestnik szkolenia chce zmienić dane rachunku (i jeśli jest to możliwe) zobowiązany jest do przesłania informacji mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e szkolenie warsztat W jaki sposób otrzymam zaświadczenie?

Po ukończeniu szkolenia online otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wydane przez akredytowany NODN IWRD na podany w zgłoszeniu adres mailowy lub w formie papierowej po zakończeniu szkolenia stacjonarnego.

e szkolenie warsztat Do kogo mam się zwrócić jeśli nie ma tutaj odpowiedzi na moje pytania?

W sytuacji gdy nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli IWRD
ul. Malczewskiego 139
80-114 Gdańsk

Nr konta: PKO BP 32 10201811 0000 0202 0211 7505

tel.: +48 666 093 098
tel.: +48 58 341 44 41
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Chcesz być na bieżąco z informacjami o szkoleniach?

© 2015 - 2022 Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Google Ads Powered by Anibia.pl | Projekt strony: Studio WWW