CERTYFIKAT NAUCZYCIELA-TERAPEUTY DZIECKA Z AUTYZMEM to szkolenie teoretyczno-praktyczne - systematyzujące wiedzę nabytą podczas III-stopniowego szkolenia / kursu doskonalącego: "Terapia behawioralna dzieci z autyzmem" oraz pokazujące praktyczne zastosowanie technik uczenia i systemów motywacji podczas prazy z dziećmi z zaburzeniem autystycznym.

CERTYFIKAT NAUCZYCIELA-TERAPEUTY DZIECKA Z AUTYZMEM przeznaczony jest dla: nauczycieli, psychologów, pedagogów, logopedów, którzy odbyli trzystopniowe szkolenie / kurs doskonalący: "Terapia behawioralna dzieci z autyzmem" w IWRD lub we współpracujących z IWRD placówkach oraz osób, które ukończyły Studia Podyplomowe na UG: „Wczesne wspomaganie oraz edukacja i terapia dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju” - ścieżka: „Edukacja i terapia dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju".

CERTYFIKAT NAUCZYCIELA-TERAPEUTY DZIECKA Z AUTYZMEM przebiega w trzech etapach:

  • I - szkolenie teoretyczne,
  • II - tygodniowe szkolenie praktyczne
  • III - szkolenie podsumowujące poświęcone m.in. analizie materiałów filmowych przygotowanych przez uczestników podczas stażu praktycznego.

ODNOWIENIE CERTYFIKATU: formą odnowienia CERTYFIKATU NAUCZYCIELA-TERAPEUTY DZIECKA Z AUTYZMEM jest udział w szkoleniach teoretycznych przeprowadzanych w NODN IWRD (informacje w zakładach SZKOLENIA TEORETYCZNE) oraz udział w Sympozjach Naukowych organizowanych przez Fundację - Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka.


FUNDACJA IWRD
ul. Malczewskiego 139, 80-114 Gdańsk

tel: 58 341 44 41, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2015 - 2017 Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka

Projekt strony: Studio WWW, Projektowanie stron www